نوین پلاست

آذران دومان سهند با سابقه ای درخشان به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان بـه فعالیت در زمینه تولید و ساخت سقف کاذب پی وی سی پرداخته است. محصولات این هلدینگ با برند نوین پلاست تولید می شود. سقف کاذب های پی وی سی نوین پلاست با توجه به مزایای بی شمار خود، از جایگاه خاصی در صنعت ساختمان بر خوردار هستند. محصولات این شرکت در سقف های کاذب در دو نوع پانل پی وی سی (PVC) و تایل های ۶۰ × ۶۰ است.

سقف کاذب به سقفی گفته می شود که در سطحی پایین تر از سقف اصلی قرار می گیرد و از داخل بنا قابل مشاهده است. امروزه با پیشرفت صنایع و پتروشیمی، استفاده از مصالح ساختمانی جدید از قبیل سقف های کاذب پی وی سی، دیوارپوش ها و … مورد توجه ویژه مهندسان و سازندگان قرار گرفته است.

انواع سقف کاذب برای سرویس های بهداشتی، آشپزخانه ها، مغازه ها و سایر مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد، اجرای سقف بسیار ساده و سریع انجام می شود، در رابطه با قیمت سقف کاذب و قیمت اجرای سقف کاذب با توجه به مساحت اجرایی (مترمربع) و نوع سقف متفاوت می باشد. این مجموعه با سابقه ای درخشان به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان به فعالیت در زمینه تولید و ساخت سقف کاذب پی وی سی نوین پلاست پرداخته است. سقف کاذب های پی وی سی با توجه به مزایای بی شمار خود، از جایگاه خاصی در صنعت ساختمان برخوردار هستند.

نوین پلاست چیست؟

نوین پلاست یکی از برندهای هلدینگ آذران دومان سهند است که محصولات این هلدینگ به ویژه سقف کاذب PVC را با این برند تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی می کند. این محصولات به دلیل کیفیت بالایی که دارند علاوه بر بازار داخلی، در صنعت ساختمان کشورهای همسایه نیز مورد استقبال قرار گرفته است به طوری که برند نوین پلاست به جهت کیفیت بالا نامی آشنا در کشورهای همسایه است.

چرا از سقف کاذب در ساختمان استفاده می کنیم؟

سقف های کاذب  در ابتدا به دلیل زیبا کردن فضا به کار برده شدند اما امروزه نقش های بیشتری برای آنان تعریف شده است. در سر و صدای زندگی شهری و رفت و آمدهای زیاد خیابانی فضاهای داخلی ساختمان ها از آسیب و سر و صدا در امان نخواهند بود به همین خاطر استفاده از این سقف ها به دلیل کاهش صداهای مزاحم می تواند نقش زیادی در تامین آرامش محل کار و منزل داشته باشد. یکی دیگر از کارکردهای سقف کاذب را می توان در کنترل و تعدیل دمای محیط داخلی ذکر کرد.

این المان با کاهش گرمای داخل در تابستان و جلوگیری از سرد شدن در زمستان نقش به سزایی در افزایش راندمان کاری و کیفیت زندگی داشته است و به همان نسبت با صرفه جویی در مصرف انرژی تا میزان بالایی در کاهش هزینه ها موثر است. هم چنین در معماری مدرن برای تزیین و دکور کردن فضای داخل و نصب انواع لامپ ها و المان های دکوراتیو از سقف های کاذب نوین پلاست استفاده می شود.

تایل هات استمپ PVC

این نوع پانل ها از جنس پی وی سی همراه با یک لایه روکش برچسب فیلم و زینک (هات استمپ) ساخته شده اند که با تغییر زاویه دید به رنگ های مختلف (هفت رنگ براق) تغییر می کنند. سقف های کاذب و دیوارپوش PVC هات استمپ متنوع در طرح و رنگ، عایق حرارت و برودت، مقاوم در برابر اسیدها، بازها و قلیاها، قابل ضربه گیری، قابل شستشو و با قیمتی مناسب می باشند.

طراحی و نصب سقف های کاذب پی وی سی

سقف کاذب به سازه ای معماری گفته می شود که برای تعدیل دما و کاهش سر و صدا در محل سقف ساختمان ساخته و اجرا می شود. این سازه بر روی سقف به شکل یک لایه دوم کار می شود. امروزه سقف های کاذب به جزئی اصلی و اجتناب ناپذیر از معماری مدرن بدل شده اند و یکی از نمادهای ساختمان سازی جدید به شمار می آیند. در ساختمان های مدرن سقف کاذب به منظور پوشاندن تجهیزات زیر ساختی ساختمان از جمله لوله ها، سیم ها و … به کار می رود تا بدین ترتیب زیبایی و نظم فضا را بیشتر کند.

برای دیدن محصولات سقف کاذب شرکت آذران دومان سهند (نوین پلاست) اینجا کلیک کنید.